Ubytování

Levné ubytování v Torrevieji a okolí města (Punta Prima, La Zenia, Cabo Roig, Campoamor, La Mata, Guardamar, Torre de la Horadada) naleznete na Airbnb.cz, nebo Booking.com. Preferujete-li ovšem ubytování u česky hovořících ubytovatelů, níže naleznete několik tipů.

Dům a karavan u Růžové laguny

Oba objekty jsou vzdáleny cca 10 minut jízdy k moři, přičemž leží v bezprostřední blízkosti Růžové laguny. Dům má dvě ložnice a posezení venku, karavan je zaparkován naproti domu. Podrobnější informace Vám poskytne Vladislav na českém tel. čísle +420 792 365 109.

Dům na Orihuela Costa

Dům je vzdálen cca 5 minut jízdy autem od moře (auto majitelů je klientům k dispozici), disponuje třemi ložnicemi, prostorným posezením před domem a také na terase v patře. K dispozici je komunitní bazén. Podrobnější informace Vám poskytne Jindřiška na českém telefonním čísle +420 773 800 880.

Luxusní domy a apartmány Torre de la Horadada

Domy s bazény a vířivkami jsou vzdáleny okolo 900 metrů od moře, apartmány přímo u pláže. Kompletní nabídku ubytování naleznete na UrbanResort.villas.

Domy a apartmány Torrevieja a okolí

Aktuální nabídku naleznete pod tímto odkazem. Využít můžete také české telefonní číslo +420 608 222 155. (Robert a Světla).

Apartmány Torrevieja

Většina apartmánů leží v bezprostřední blízkosti moře, dispozičně jde o byty s jednou či dvěma ložnicemi. Podrobnější informace Vám poskytne Jarmila Weissová na českém telefonním čísle +420 733 524 982.