Reality

Pokud zvažujete koupi nemovitosti ve Španělsku, možná Vás zaujme oblast v které žijeme, kde se vyznáme a kde Vám dokážeme zajisti byt či dům za skvělou cenu. Nesedíme v pražské kanceláří, denně jednáme s místními realitními kancelářemi a developery osobně, jsme v kontaktu s majiteli, spoustu nemovitostí známe, prohlídli jsme je, víme v jaké jsou kondici.

Proč Torrevieja a přilehlá oblast

Skvělá dostupnost z letiště. Například z Pardubic létá do Alicante přímý spoj. Unikátní mikroklima, neboť oblast se nachází v blízkosti moře a solných jezer. Léto zde trvá více než půl roku. V zimě je tepleji než například jižněji v Andalusii, v létě není tak horko jakou jihu, minimálně zde prší, je zde okolo 300 slunečních dní v roce. Narozdíl od Kanárských ostrovů, zde můžete přicestovat autem. Překvapivě levně tady lze zakoupit byt či dům v bezprostřední blízkosti moře.

Proč my

Máme podepsané smlouvy se všemi developery a realitními kancelářemi oblasti (Torrevieja, Punta Prima, La Zenia, Cabo Roig, Campoamor, La Mata, Guardamar, Torre de la Horadada, Benijófar, Rojales, Orihuela Costa), umíme zajistit novostavby za promo ceny. Dokážeme vstoupit v jednání s jakýmkoliv soukromým prodejcem či realitní kanceláří a dohodnout slevu. Každou nemovitost ověřujeme, bezdlužnost, poplatky, daně a podobně. Zajistíme správu nemovitosti po dobu Vaší nepřítomnosti.

Nemovitosti které jsme nedávno našim klientům zajistili a podrobnější informace, naleznete na webové stránce REALITYveSPANELSKU.cz.