Letenky

Letiště Alicante (ALC) a Murcia-San Javier (MJV) se nacházejí zhruba 50 km z Torrevieji, letiště ve Valencii (VLC), kam létají přímé lety z Prahy je vzdáleno přibližně 220 km.

Přímé lety Pardubice – Alicante (ALC)

Přímé lety do Alicante (ALC) z Pardubic (od března 2018) nabízí nízkonákladové aerolinie Ryanair, letenky rezervujte na Ryanair.com.

Letenky z okolí ČR do Alicante (ALC)

Přímé lety do Alicante (ALC) jsou dostupné s odletem z Polska, Německa, Vídně a Budapešti. K nalezení nejlevnějších letenek a termínů využijte vyhledávač AZair.cz.

Letenky na letiště Murcia-San Javier (MJV)

Přímé lety z České republiky (a okolních letišť) dostupné nejsou, cestovat tedy musíte s přestupem. K nalezení nejlevnějších letenek a termínů využijte vyhledávač AZair.cz.

Přímé lety Praha – Valencie (VLC)

Lety operuje společnost Smartwings (Travel Service) a cena letenky zahrnuje zapsané (odbavené) zavazadlo do hmotnosti 15 kg + jedno kabinové zavazadlo do hmotnosti 5 kg o rozměrech maximálně 56 x 45 x 25 cm. Nejlevněji tyto letenky zakoupíte zde: Smartwings.cz

Doprava na/z Letiště

Na odletová letiště v Česku (a okolí ČR) se můžete dopravit buď vlastím autem, nebo (například) autobusy společnosti STUDENT AGENCY a FlixBus. Dopravu z letiště ve Španělsku do Torrevieji Vám mohu zajistit již od €12,50/osoba.

Doporučujeme

JAKnaLetenky.cz tipy na akční letenky do celého světa.